Прес-реліз

У ККЗ Ювілейний з 4 по 6 квітня відбудеться 20 галузева будівельна виставка

«Будіндустрія 2018. Енергозбереження».

Традиційний організатор заходу – Херсонський Виставковий центр «Експо- Центр».

До уваги відвідувачів – пропозиції у різних сегментах ринку: від будівельних матеріалів - до енергозберігаючих технологій. На стендах учасників будуть представлені матеріали та технології: вікна, двері, фасади, освітлення, будівельні та оздоблювальні матеріали, інженерні системи, тепло-, енерго-, водооснащення, котельне обладнання, енергозберігаючі технології, нові рішення для комунального господарства, благоустрою оселі та прилеглої території.

Традиційно на виставці не тількипрезентуютьсяпродукція та послуги, але й вивчаютьсяновітенденції, зустрічаються  діловіпартнери, досягаються  домовленості про подальшуспівпрацю.         Учасникивиставкизавждиочікуютьпоявиновихспоживачів і покупців, міцнихвзаємовигіднихконтактів, відвідувачі – новоїінформації про товари, щоможеоптимізуватиробочийпроцес.Цеголовне завдання  яке вирішує виставка

Питанняенергоефективноїекономікинадзвичайногостре та актуальне на сьогодні. Держава та суспільствовирішуєзавданняскороченняспоживання газу, переходу на альтернативніджерелаенергії, оновленнятехнологій. Сучасніенергозберігаючіпроекти в промисловості та житлово-комунальномугосподарствіобов’язковобудутьпредставлені на виставці. Адже утеплення стін, підвалів, дахів, встановлення індивідуальних лічильників, заміна вікон, використання твердопаливних котлів – це першочергові заходи з підвищення енергоефективності житла.

 У рамках виставці 5 квітня  2018 року відбудетеся конференція "Енергозбереження та  підвищення енергетичної ефективності в Херсонській  області"  .Всі дні роботи -  різноманітні майстер - класи  компаній-учасників . На  відкритому майданчику виставці   буде проходити демонстрація товарів експонентів.